logo-1
Search
Close this search box.

هزینه عمل واژینوپلاستی چقدر است؟

واژینوپلاستی یک روش جراحی است که هدف آن ترمیم و بازسازی واژن است. اما عموما سوالاتی برای متقاضیان این عمل جراحی ایجاد می شود مانند دلایل انجام واژینوپلاستی چیست؟ چه اطلاعاتی قبل از واژینوپلاستی بایستی بدانید؟ هزینه واژینوپلاستی چقدر است؟ چگونه بهترین جراح واژینوپلاستی در شیراز را پیدا کنیم و … در این مقاله از سایت دکتر فاطمه موحد می خواهیم به پاسه این پرسش ها بپردازیم با ما همراه باشید.

قیمت واژینوپلاستی

روند عمل جراحی واژینوپلاستی

همانطور که پیش تر نیز گفته شد عمل جراحی واژینوپلاستی یک جراحی زیبایی زنان است که برای بهبود شکل ظاهری ناحیه تناسلی این عمل انجام می شود. اما برخی از افراد عمل واژینوپلاستی را با لابیاپلاستی اشتباه می گیرند. واژینوپلاستی نوعی عمل جراحی زیبایی زنان است که بر سفت کردن واژن یا بهبود عملکرد کلی تمرکز دارد، در حالی که لابیاپلاستی شامل شکل دادن به لابیا است. در ادامه می خواهیم بیشتر بر روند جراحی واژینوپلاستی و هزینه واژینوپلاستی بپردازیم.

قبل از جراحی واژینوپلاستی

یک متخصص حرفه ای یک مشاوره برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر ارائه می دهد.
برای بررسی عملکرد فعلی و کنترل عضلانی واژن، احتمالاً باید یک معاینه فیزیکی برای تعیین اینکه آیا کاندید مناسبی برای واژینوپلاستی هستید یا خیر، انجام دهید. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که برای بررسی کم خونی یا هرگونه خطر لخته شدن خون، آزمایش خون انجام دهید.

در حین جراحی واژینوپلاستی چه اتفاقی می افتد؟

شما می توانید انتظار داشته باشید که مراحل زیر در طول واژینوپلاستی شما رخ دهد:

  • شما یا تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرید یا اگر این روش خیلی گسترده نباشد، بی حسی موضعی در ناحیه ای که قرار است درمان شود، داده می شود.
  • اگر در کنار واژینوپلاستی، لابیاپلاستی انجام می دهید، پوست اضافی از لابیا برداشته می شود.
  • در مرحله بعد، غشای واژن در داخل واژن از عضله جدا می شود. سپس به گونه ای به هم برمی گردند که افتادگی را کاهش داده و واژن را سفت می کند. ماهیچه های واقع در دهانه واژن نیز سفت خواهند شد.
  • بخیه های جذبی برای بستن تمام برش ها و هر زخم برای کمک به جلوگیری از عفونت استفاده می شود.
  • این روش معمولاً یک تا دو ساعت طول می کشد. اگر به دلایل پزشکی واژینوپلاستی انجام می‌دهید، ممکن است عمل طولانی تری داشته باشید

هزینه واژینوپلاستی در سال 1402 چقدر است؟

هر بیماری که تحت عمل جوانسازی واژن و واژینوپلاستی قرار می گیرد، یک برنامه درمانی کاملاً شخصی برای نیازهای فردی آنها وجود خواهد داشت. بنابراین هزینه واژینوپلاستی و تنگ کردن واژن در شیراز برای هر فرد متغیر است. هزینه واژینوپلاستی شامل حق الزحمه جراح، هزینه بیهوشی، هزینه جانبی، کلیه وزیت های قبل و بعد از عمل می باشد. پس از پایان مشاوره و ویزیت اولیه، یک گزارش بر اساس سابقه پزشکی خاص، معاینه فیزیکی و اهداف مورد نظر شما ارائه خواهد شد. در جلسه مشاوره، دکتر یک معاینه فیزیکی کامل برای بررسی دقیق انجام می دهد و بیشتر با بیمار صحبت می کند تا در مورد خواسته های بیمار مطلع شود.

اگر آماده برنامه ریزی برای مشاوره عمل واژینوپلاستی خود هستید یا سوالات بیشتری در مورد هزینه واژینوپلاستی و جوانسازی واژن دارید، می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل کنید و یا از طریق مشاوره آنلاین با دکتر فاطمه موحد، بهترین جراح زیبایی زنان در شیراز در تماس باشید.

جراحی جوانسازی واژن در شیراز

جوانسازی واژن مجموعه ‌ای از روش ‌های جراحی و غیرجراحی است که می‌تواند به زنان کمک کند از ظاهر، احساس لذت و تجربه جنسی رضایت داشته باشند. هدف از درمان های جوانسازی واژن، از سفت کردن پوست شل در اطراف دهانه واژن گرفته تا بهبود حس جنسی با سفت کردن واژن تا کمک به زنان برای ارگاسم راحت تر و بیشتر می باشد.
تکنیک‌ های جوان ‌سازی واژن برای بازیابی بدن بیماران پس از تغییرات مربوط به زایمان، پیری و ژنتیک استفاده می‌کند. برای درک بهتر نکات عمل جوانسازی واژن به جدول زیر مراجعه کنید.

نوع درمانتهاجمی
بازگشت به کار و فعالیت روزمره2 هفته
زمان نقاهت کامل5 هفته
هزینه واژینوپلاستیمتغیر
مدت زمان جراحی1 الی 2 ساعت
نوع بیهوشی بی حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی
مدت زمان ماندگاریدائمی

چه چیزی بر هزینه واژینوپلاستی تأثیر می گذارد؟

بیایید با گفتن این نکته شروع کنیم که همه مطالب گفته شده در این مقاله در مورد هزینه واژینوپلاستی یک برآورد نسبی است و مشاوره با پزشک مورد نظر شما دقیق ترین ارزیابی هزینه را بر اساس نیازهای منحصر به فرد شما ایجاد می کند. اطلاعات زیر به شما کمک می کند تا سوالاتی را که باید بپرسید و عواملی که باید در طول مشاوره جراحی زیبایی در نظر بگیرید اطلاع داشته باشید.

ویزیت توسط پزشک متخصص

یک پزشک متخصص زنان معمولاً هزینه ‌های بالاتری برای مهارت ‌های خود و بنابراین هزینه ‌های ویزیت بالاتری دارد. شایان ذکر است، هزینه مشاوره و ویزیت ممکن است در نهایت بر هزینه واژینوپلاستی اعمال شود.

میزان تجربه متخصص بیهوشی

دقیقاً مانند جراح زیبایی، تجربه بر روی هزینه واژینوپلاستی تأثیر می گذارد. واژینوپلاستی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود که نیاز به تخصص بیشتر و هزینه بیشتری نسبت به بی حسی موضعی دارد.

محل انجام جراحی

در صورتی که جراحی در بیمارستان خصوصی یا دولتی و یا کلینیک خصوصی انجام شود هزینه واژینوپلاستی متفاوت خواهد بود.

dr-fatememovahed

دکتر فاطمه موحد

دارای بورد تخصصی در رشته زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. همچنین دکتر موحد عضو انجمن علمی جراحان و متخصصان زنان ایران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *