logo-1
Search
Close this search box.

صفر تا 100 لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ برای زیبایی یا درمان مشکلات پرینه و برای تنگ کردن واژن کاربرد دارد. برای برخی خانم ها بعد از زایمان طبیعی مشکلاتی در ناحیه تناسلی و واژن ایجاد می شود که نیاز به جراحی زیبایی زنان خواهد بود. اکثر بیماران به دلیل مشکلات در رابطه جنسی به دلیل گشاد شدن واژن متقاضی انجام این عمل جراحی هستند و یا از افزایش ترشحات واژن شکایت دارند که باعث تحریک ناحیه پرینه، آسیب جزئی پوست و عفونت های ثانویه اندام های تناسلی خارجی می شود. تنگ کردن واژن و لیفت واژن با نخ می تواند یک راه حل درمانی مناسب برای رفع این مشکل باشد. در ادامه این مقاله می خواهیم بیشتر به لیفت واژن با نخ در شیراز، هزینه لیفت واژن با نخ، معرفی بهترین دکتر لیفت واژن با نخ در شیراز، ماندگاری لیفت واژن با نخ و … بپردازیم. با ما همراه باشید.

هزینه لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ چگونه انجام می شود؟

لیفت واژن با نخ با استفاده از نخ های مخصوص این جراحی در صورت وجود نقص های عملکردی و زیبایی مرتبط با گشاد شدن واژن انجام می شود. در بیشتر موارد، شل شدگی و گشاد شدن واژن ناشی از زایمان طبیعی و همچنین برش و بخیه زدن ناحیه تناسلی در طی عمل های جراحی است.

در برخی موارد، در زنانی که زایمان طبیعی انجام نداده اند یا بدون برش و پارگی در ناحیه واژن هستند نیز انجام می شود. علاوه بر این، بیمارانی که واژن افتاده و شل دارند، اغلب از احساس افزایش ترشح که باعث تحریک ناحیه فرج و ایجاد زخم یا عفونت واژن می شود، شکایت دارند. تنگ کردن واژن و لیفت واژن با نخ به طور موثر این مشکل را از بین می برد.

مزایای لیفت واژن با نخ

  • درمان مشکلات پرینه و واژن
  • زیبایی و جوانسازی واژن
  • بهبودی کوتاه مدت و سریع تر
  • عدم نیاز به بستری شدن در بیمارستان
  • تحت بی حسی موضعی انجام می شود
  • ماندگاری لیفت واژن با نخ بیشتر است

ماندگاری لیفت واژن با نخ

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که متقاضی تنگ کرن واژن در شیراز و لیفت واژن با نخ هستند این است که ماندگاری لیفت واژن با نخ چقدر است و چه مدت پس از جراحی می توان نتیجه را مشاهده کرد. در پاسخ به این سوال باید گفت که روش تنگ کردن واژن با روش لیفت واژن با نخ از جمله روش هایی است که بلافاصله بعد از جراحی لیفت واژن با نخ می توان نتیجه را دید. لیفت واژن با نخ علاوه بر تنگ کردن واژن به دلیل خاصیت کلاژن سازی موجود در نخ ها باعث جوانسازی واژن نیز می شود. ماندگاری لیفت واژن با نخ به نسبت روش های دیگر مثل لیفت واژن با لیزر و … بیشتر است و طرفداران بیشتری نیز دارد.

مراقبت های بعد از عمل تنگی واژن با نخ

بعد از عمل تنگ کردن واژن و لیفت بیکینی مراقبت هایی را باید رعایت کنید تا آسیب و فشاری به ناحیه تناسلی وارد نشود. در صورتی که قصد بارداری و زایمان به روش طبیعی را دارید استفاده از این روش برای جوانسازی واژن به شما توصیه نمی شود. از جمله مراقبتهای بعد از عمل تنگی واژن با نخ این است که زایمان طبیعی نداشته باشید و در صورتی که نوزاد درشت هیکل باشد بهتر است زایمان سزارین در شیراز انجام شود. در طی زایمان طبیعی عضلاتی که با لیفت واژن با نخ و در طی جراحی فرم گرفته اند مجدد شل شده و باعث گشادی و افتادگی در واژن می شود.

ماندگاری لیفت واژن با نخ

هزینه لیفت واژن با نخ

در انتخاب روش لیفت واژن قیمت لیفت واژن با نخ موثر است. در این باره باید بدانید که روش لیفت واژن با نخ به نسبت دیگر روش های لیفتینگ مثل لیفت واژن با لیزر و … به صرفه تر است. اما برای برآورد و تعیین دقیق هزینه لیفت واژن با نخ در شیراز بهتر است با بهترین دکتر لیفت واژن با نخ در شیراز مشورت داشته باشید. چرا که تعیین قیمت لیفت واژن با نخ در شیراز با توجه به تجهیزات مورد استفاده، دستمزد پزشک متخصص و … می تواند متفاوت باشد.

بهترین دکتر لیفت واژن در شیراز

دکتر فاطمه موحد با جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی با بیش از 1500 زایمان طبیعی و 1000 زایمان سزارین در طی 8 سال تجربه و انجام عمل های متعدد جراحی زیبایی زنان در شیراز یکی از بهترین دکتر لیفت واژن در شیراز نیز می باشند که آماده خدمت رسانی به متقاضیان این عمل جراحی در شیراز هستند. برای ارتباط با دکتر فاطمه موحد می توانید از طریق شماره تلفن 09365002771 تعیین نوبت معاینه و مشاوره انجام دهید و یا از طریق مشاوره آنلاین ماوراطب دکتر فاطمه موحد به صورت آنلاین با پزشک در ارتباط باشید و سوالات خود را درباره لیفت واژن با نخ و جراحی های زیبایی زنان با بهترین متخصص زنان در شیراز در میان بگذارید.

dr-fatememovahed

دکتر فاطمه موحد

دارای بورد تخصصی در رشته زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. همچنین دکتر موحد عضو انجمن علمی جراحان و متخصصان زنان ایران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *