logo-1
Search
Close this search box.

تاثیر لابیاپلاستی بر میل و لذت جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی باعث شده است که امروزه خیلی از خانم‌ها به منظور افزایش زیبایی واژن و بهبود روابط جنسی خود از این جراحی کمک بگیرند. در طول عمل لابیاپلاستی ممکن است پزشک چین و چروک‌های لابیا را برطرف کند و اعصاب حسی لابیا را تقویت کند. با انجام عمل لابیاپلاستی به هنگام دخول لابیا بیشتر تحریک شده و تاثیرات فوق العاده مثبتی را نیز در بهبود کیفیت این روابط ایجاد می‌کند. در مواقعی عدم مهارت پزشک ممکن است سبب کاهش حس لابیا شود اما در کل اگر شما پزشکی ماهر را برای لابیاپلاستی انتخاب کنید، ضمن این که معایب و نواقص لابیا برطرف می‌شوند، احتمال دارد که حس جنسی تا حد زیادی تقویت بشود. همین موضوع سبب برجسته‌تر شدن این عمل زیبایی شده است و روز به روز محبوبیت آن را افزایش می‌دهد. در ادامه در مورد میزان تاثیر لابیاپلاستی بر رابطه جنسی صحبت خواهیم کرد.

تاثیر لابیاپلاستی بر میل و لذت جنسی

آیا لابیاپلاستی بر میل جنسی اثر دارد؟

همان طور که همه ما می‌دانیم عمل جراحی لابیوپلاستی نوعی عمل پلاستیک است که اغلب برای زیبا کردن واژن کاربرد دارد. در مواقعی هم ممکن است این عمل به منظور درمان عیوب و نقص لابیا مورد استفاده قرار بگیرد. پزشکان معتقدند که این جراحی سبب افزایش حس جنسی در خانم‌ها می شود. با انجام جراحی لابیا می‌توان قسمت‌های اضافه پوست لابیا که موجب ایجاد چین و چروک شده‌اند را از بین برد و میل جنسی در خانم‌ها را افزایش داد. در حین اسن عمل کلیتوریس و هود واژن بهبود پیدا می‌کنند و از همین طریق احساس در واژن بیشتر می‌شود.

البته این که میل جنسی بعد از لابیا پلاستیک کاهش  یا افزایش پیدا کند تا حدودی به مهارت و تخصص جراح شما بستگی دارد. چنانچه جراح از روش‌ها و تکنیک‌های صحیح و اصولی برای عمل کردن لابیا استفاده کند، می‌تواند تحریک پذیری نقاط حساس این ناحیه را افزایش دهد. پزشکان بر این باور هستند که عمل کوچک کردن لابیا افزون بر این که دخول را راحت‌تر می‌کند و در لابیا خارش ایجاد می‌کند، می‌تواند تمایلات جنسی را نیز بهتر از قبل کند. با این اوصاف می‌توانیم نتیجه بگیریم که تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی زیاد است و انتخاب پزشکی ماهر برای انجام این عمل بسیار اهمیت دارد.

تاثیر لابیاپلاستی بر لذت جنسی بانوان

به گفته بسیاری از پزشکان لابیاپلاستی و لذت جنسی با هم ارتباط تنگاتنگی دارند. پزشکان معتقد هستند که تاثیر لابیاپلاستی در بهبود ارگاسم و کاهش دردهای مقاربتی است که می‌تواند لذت روابط جنسی را ارتقا دهد. اگر شما نیز از کیفیت روابط جنسی خود ناراضی هستید و به دنبال روشی برای بهبود تحریک پذیری هستید، می‌توانید این عمل را انتخاب کنید. برخی از مهم‌ترین موارد مربوط به تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی در ادامه شرح داده شده‌اند:

●        کاهش درد مقاربتی: در مواقعی ممکن است بزرگ بودن یا کوچک بودن لابیا باعث شود که اصطکاک زیادی در این ناحیه ایجاد شود. به همین دلیل درد و سوزشی که به هنگام برقراری روابط جنسی ایجاد می‌شود، ممکن است مسبب کاهش لذت روابط جنسی باشد. بلافاصله بعد از این که لابیاپلاستی انجام شد، دخول راحت‌تر می‌شود و درد و سوزش هم برطرف می‌گردد. در این مرحله شما به راحتی متوجه تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی خواهید شد.

●        تحریک پذیری کلیتوریس: تحریک پذیرترین ناحیه‌ای که به افزایش لذت جنسی منجر می‌شود، ناحیه کلیتوریس است.  کلاهکی به نام هود بر روی کلیتوریس وجود دارد که با افزایش اندازه آن لذت جنسی کاهش پیدا می‌کند. با انجام عمل لابیاپلاستی می‌توان اندازه هود را کاهش داد و به بهبود کیفیت روابط جنسی کمک شایانی کرد.

●        بهبود ارگاسم: مهم‌ترین تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی زمانی خود را نشان می‌دهد که از نظر ارگاسم بهبود پیدا کنید.

●        زیبایی لابیا و افزایش کیفیت روابط جنسی: یکی از اهداف لابیاپلاستی این است که زیبایی واژن را افزایش دهد. با بهبود زیبایی واژن، افراد اعتماد به نفس بیشتری خواهند یافت و این به ارتقای کیفیت روابط جنسی کمک شایانی خواهد کرد.

آیا ممکن است که لابیاپلاستی حس جنسی را کاهش دهد؟

ناحیه تناسلی خانم‌ها ناحیه‌ای حساس است و جراحی آن به مهارت زیادی نیاز دارد. در مواقعی ممکن است تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی تاثیرات منفی باشد. این زمانی اتفاق می‌افتد که شما پزشکی کم تجربه با سابقه کم را انتخاب کنید. اگر پزشک شما با آناتومی بدن خانم‌ها آشنایی کامل نداشته باشد، ممکن است برش‌هایی را در لابیا ایجاد کند و اعصاب تحریک در لابیا را از بین ببرد. در نتیجه میل جنسی شما کاهش پیدا خواهد کرد. توجه داشته باشید که عمل لابیا مینور به دلیل این که با اعصاب حسی لابیا کاری ندارد، به هیچ عنوان نمی‌تواند به کاهش میل جنسی بپردازد. این عمل از آنجایی که سبب افزایش اعتماد به نفس جنسی خانم‌ها می‌شود، می‌تواند به صورت غیر مستقیم بر روی میل جنسی تاثیر گذار باشد.

تاثیر لابیاپلاستی بر روابط زناشویی

این عمل ممکن است به صورت مستقیم با تحریک اعصاب لابیا منجر به بهبود لذت جنسی شود یا به صورت غیر مستقیم و از طریق بهبود اعتماد به نفس یک خانم، میل جنسی را افزایش دهد. در قسمت‌های خارجی ناحیه تناسلی خانم‌ها عصب کودال که جزو مهم‌ترین اعصاب حسی واژن است، قرار دارد. این عصب برای انتقال لذت و ‌میل جنسی بسیار مهم است. دستکاری اعصاب در عمل لابیاپلاستی و لذت جنسی که پس از آن ایجاد می‌شود، مهم‌ترین فایده‌ای است که سبب پرکاربرد شدن این عمل شده است. در این زمینه آنچه که اهمیت دارد، این است که این عمل بر کاهش یا افزایش میل جنسی تاثیر گذار است. بنابراین افرادی که قصد دارند روابط زناشویی خود را هر طور که شده بهبود دهند تا نارضایتی آن‌ها از روابط جنسی خود برطرف گردد، می‌توانند به لابیاپلاستی به عنوان یک ‌گزینه مطمئن و مناسب نگاه کنند.

نتیجه گیری

ما در این مطلب در مورد تاثیر لابیاپلاستی بر رابطه جنسی صحبت کردیم. در میان عمل‌های جراحی که به منظور زیبایی واژن و برطرف کردن عیوب واژن انجام می‌شوند، لابیاپلاستی اهمیت و کاربرد زیادی دارد. این عمل ضمن این که می‌تواند واژن را زیباتر کند و لابیا را کوچک و بزرگ کند، نقش چشمگیری در افزایش لذت جنسی دارد. در واقع با توجه به تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی ممکن است برخی از متقاضیان خود را برای انجام لابیاپلاستی آماده کنند. افرادی که از روابط جنسی خود ناراضی هستند یا چین و چروک‌های زیادی در ناحیه کلیتوریس دارند، با انجام این عمل می‌توانند لذت برقراری یک رابطه جنسی باکیفیت را تجربه کنند.

dr-fatememovahed

دکتر فاطمه موحد

دارای بورد تخصصی در رشته زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. همچنین دکتر موحد عضو انجمن علمی جراحان و متخصصان زنان ایران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *