logo-1
Search
Close this search box.

تزریق ژل به واژن

آیا میدانید برای تزریق ژل به واژن در شیراز، به کدام پزشک باید مراجعه کنید؟!

تزریق ژل به واژن یکی از پرطرفدارترین تکنیک های درمانی و زیبایی زنان است که علاوه بر اصلاح فرم ظاهری ناحیه تناسلی، برخی مشکلات نظیر خشکی در این ناحیه را رفع می‌کند. اغلب بانوان، فرورفتگی های روی واژن و چروک ها و استخوانی بودن این ناحیه را با تزریق فیلر به واژن بهبود می‌بخشند. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید که تاثیر تزریق ژل بر رابطه جنسی و سایر کاربردهای آن را بشناسید.

لازم به ذکر است، بانوان عزیز ساکن در شهر شیراز برای برخورداری از بهترین انواع ژل جهت تزریق به واژن، می توانند با مطب دکتر فاطمه موحد، متخصص زنان، زایمان و زیبایی های زنان در شیراز تماس برقرار نمایند.

تزریق ژل به واژن در شیراز

کاربرد های تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن به عنوان یک روش جهت بهبود سلامت جنسی زنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ژل‌ها معمولاً از موادی مانند هیالورونیک اسید تشکیل شده‌اند و می‌توانند به کاهش درد و سوزش، حفظ  خاصیت ارتجاعی بافت واژن و حتی بهبود روابط جنسی کمک کنند. همچنین، برخی مشکلات جنسی مانند خشکی و درد واژن نیز در اثر تزریق ژل به واژن رفع می‌شوند.

اغلب بانوان با افزایش سن، فرو رفتگی ها و کم شدن حجم چربی در واژن را تجربه می‌کنند که اغلب اعتماد به نفس این افراد را در برابر شریک جنسی خود تخریب می‌کند. با تزریق فیلر به واژن تمامی این نواحی پر می‌شوند و حجم دهی به واژن انجام شده و زیبایی را بازیابی می‌کند. همچنین برخی افراد دارای واژن از نوع استخوانی هستند که با تزریق ژل به واژن می‌توانند این مشکل را برطرف کنند.

برای آشنایی بیشتر: تزریق چربی به واژن

تزریق ژل به واژن چگونه انجام می‌شود؟

تزریق ژل به واژن به صورت سرپایی توسط پزشک یا متخصص زنان، در مطب صورت می‌گیرد. ابتدا ناحیه تناسلی با استفاده از محلول ضدعفونی تهیه شده توسط دکتر زنان، استریل می‌شود تا از احتمال عفونت جلوگیری شود. سپس بعد از بی حسی ناحیه، با استفاده از سوزن نازکی، ژل را به لابیا ماژور و نقاطی که دارای افتادگی و شلی هستند، تزریق می‌کند. فرایند تزریق فیلر به واژن حدود ده الی بیست دقیقه زمان بر است.

تزریق ژل به واژن چه تاثیری در رابطه جنسی دارد؟

تزریق ژل به واژن می‌تواند بر بهبود روابط جنسی تأثیرات متنوعی داشته باشد که البته به نوع ژل، شرایط فردی و نیازهای جسمانی و جنسی هر فرد بستگی دارد.

بهبود رابطه با برطرف سازی خشکی واژن: برخی از ژل‌ها به دلیل خاصیت رطوبت رسانی می‌توانند به کاهش درد و سوزش حین رابطه جنسی کمک کنند، به خصوص در افرادی که مشکل خشکی واژن دارند. خانم هایی که تزریق ژل به واژن در شیراز انجام داده اند، از این نظر رضایت کاملی داشته اند.

احساس راحتی و لذت بیشتر: با افزایش حجیم سازی دیواره واژن، احساس راحتی و لذت در طی رابطه جنسی افزایش پیدا می‌کند. همچنین بعضی افراد به علت نارضایتی از فرم لابیا، از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستند که پس از تزریق ژل و رضایت از خود، احساس بهتری از رابطه جنسی تجربه می‌کنند.

تزریق ژل به واژن برای چه افرادی مناسب است؟

تزریق ژل به واژن برای افرادی مناسب است که با مشکلات خاصی در زمینه سلامت جنسی مانند خشکی واژن یا عدم راحتی در روابط جنسی مانند درد و سوزش مواجه هستند. از آنجایی که فیلر به علت وجود هیالورونیک اسید، خاصیت رطوبت رسانی دارد، می‌تواند مشکل خشکی را برطرف کند. همچنین افرادی که دچار نوسانات هورمونی هستند و جراحی ناحیه تناسلی انجام داده اند و از ظاهر لابیا های خود رضایت ندارند و لابیا ماژور کوچک یا شلی دارند، می‌توانند تزریق ژل انجام دهند. به طور کل همواره باید قبل از استفاده از هر ژل یا روش درمانی، با پزشک خود مشورت کنید تا دقیقترین و بهترین راه حل برای مشکلات خود را پیدا کنید.

آیا تزریق ژل به واژن عوارض دارد؟

همانند بسیاری از روش‌های درمانی، تزریق ژل به واژن نیز می‌تواند با عوارضی همراه باشد که به صورت شدید یا موقتی هستند. برخی از عوارض تزریق ژل به واژن عبارتند از:

·         پس از تزریق ژل، امکان دارد تحریک و التهابی در محل تزریق ایجاد شود که این التهابات معمولاً به مرور زمان کاهش می‌یابد.

·         برخی افراد به یک یا چند مواد موجود در ژل حساسیت یا آلرژی دارند و پس از تزریق ژل علائمی مانند تورم و قرمزی از خود بروز می‌دهند.

·         درد یا ناراحتی یا احساس سفتی در واژن و نواحی که ژل تزریق شده است.

·         تغییرات در حس جنسی در اثر تزریق اشتباه

قبل از تصمیم به تزریق فیلر به واژن، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا اطمینان حاصل کنید که این روش برای شما مناسب است و هیچ عوارض جانبی خاصی برای شما پیش نمی‌آید. همچنین، اگر هرگونه علائم ناراحتی یا عوارض جانبی پس از تزریق رخ دهد، باید فوراً به بهترین متخصص زنان اطلاع دهید. اگر ساکن شهر شیراز هستید، این تکنیک را توسط بهترین دکتر برای تزریق ژل به واژن انجام دهید زیرا نظر مراجعه کنندگان در مورد نتایج حاصل از این روش در انتخاب پزشک اهمیت زیادی دارد.

تزریق ژل به واژن چقدر ماندگاری دارد؟

مدت ماندگاری تزریق ژل به واژن بستگی به نوع ترکیبات موجود در ژل مورد استفاده، تکنیک تزریق ژل، واکنش شخصی هر فرد، مهارت متخصص و تعداد جلسات ترمیمی ژل دارد. نتایج تزریق ژل به واژن از شش ماه تا سه سال متغیر ماندگاری دارد. دوام ژل واژن پس از تزریق برای برخی افراد حتی از این مدت هم بیشتر خواهد بود زیرا به برند انتخابی نیز بستگی دارد. دکتر فاطمه موحد از بهترین برند فیلر برای تزریق ژل به واژن در شیراز استفاده می‌کند و مراجعه کنندگان از میزان ماندگاری نتیجه رضایت خوبی دارند.

بهترین دکتر برای تزریق ژل به واژن در شیراز

دکتر فاطمه موحد، متخصص زنان و زایمان در شیراز با تجربه در زمینه اقدامات زیبایی زنان، به دلیل مهارت و تخصص برجسته‌، به عنوان یکی از بهترین پزشکان در این حوزه معرفی می‌شود. دکتر فاطمه موحد با سابقه‌ی بیش از ده سال خدمت به سلامت زنان، به دقت و مهارت بسیار بالا در حال ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بیماران خود هستند.
دکتر موحد با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای پزشکی و استفاده از تجهیزات مدرن، اهمیت بهداشت و راحتی بیماران خود را در اولویت قرار داده و از جدیدترین تکنیک‌ها برای تزریق ژل به واژن [در شیراز] بهره می‌برد. به عنوان یک پزشک پیشرو در زمینه خدمات زنان، دکتر موحد با روحیه اخلاقی و انسانی، برای بیماران و مراجعین بیشماری اطمینان خاطر فراهم کرده است.

dr-fatememovahed

دکتر فاطمه موحد

دارای بورد تخصصی در رشته زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. همچنین دکتر موحد عضو انجمن علمی جراحان و متخصصان زنان ایران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *